"Центр розвитку дитини "Інтелект" Харківський приватний навчально-виховний комплекс

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Приватний навчально -виховний комплекс "Центр розвитку дитини "Інтелект "Харківської області- це загальноосвітній навчальний заклад, який на даний час поєднує у собі :

-школу І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов;

- дошкільні групи короткочасного перебування ( для дітей від 1-го до 6-ти років), які працюють за Комплексною програмою розвитку дитини "Росток"і Державною програмою"Я у Світі". Значна увага приділяється естетичному вихованню.

Заклад працює з 2003 року.У 2009 році була отримана нова ліцензія № 214700 серії АА на продовження освітньої діяльності до 04.07.2014 року. У 2010 році навчальний заклад пройшов державну атестацію.

Мова навчання - російська.За бажанням батьків для першокласників можна вибирати російську або українську.

/Files/images/046.jp…

Години прийому адміністрації